Facebook Pixel

Walizki - kabinowe, na czterech kółkach

W tej kategorii nie ma produktów.


Pojemne i eleganckie walizki na kółkach

Każdy z nas powinien mieć w domu przynajmniej jedną dobrą walizkę, którą może zabrać w podróż np. pociągiem lub samolotem. Nasz sklep w Białymstoku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując różnorodne i pojemne walizki. Walizka na kółkach to wygodna opcja dla tych wszystkich, którzy nie chcą dźwigać bagażu w postaci dużej torby czy plecaka. Z kolei walizka kabinowa to przedmiot, który przyda się, gdy często podróżujesz samolotem. Proponujemy wiele modeli i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Mała czy może większa?

W naszym sklepie internetowym oferujemy małe, średnie i duże walizki – zależnie od preferencji. Te najmniejsze modele polecamy zwłaszcza do podróży lotniczych, podczas których mogą one odgrywać rolę bagażu podręcznego. Walizki na kółkach wygodnie się prowadzą, są też bardzo solidnie wykonane i estetyczne.

Dostawa Pocztą Polską Dostawa InPost Kurier Dostawa InPost Paczkomaty Płatność PayU Płatność BLIK Płatność kartami Visa Płatność kartami Mastercard Płatność kartami Maestro Płatność Visa Checkout
© 2016 - 2024 TZL.PL. Realizacja: COMPUTER GEEKS S.C.