Facebook Pixel

Torebki z Ekoskóry

Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • Monnari

  Torebki ekoskórzane Monnari-wybór Polek

  Raczej nie wiele osób w Polsce, interesujących się modą kobiecą nie zna takiego produktu jak torebki ekoskórzane Monnari. Firma, która jest ich producentem to wiodącą marka modowa w kraju. Produkuje prócz galanterii ubrania dla kobiet. Ich wyroby galanteryjne cieszą się ogromną popularnością. Warto podkreślić, że praktycznie wszystkie torebki ekoskórzane Monnari są wytwarzane z eko skóry. Zatem nie tylko logo i design jest bardzo rozpoznawalny, ale i sam materiał, z którego wykonane są torebki damskie.

  Dlaczego torebki ekoskórzane?

  Zapewne jest grupa osób, która zastanawia się dlaczego nie torebki skórzane. Znaczna część z nich właśnie szuka skórzanych toreb, ale tak naprawdę tylko z nazwy. Widząc produkty z eko skóry wierzą, że to naturalna skóra. Oczywiście tylko jakaś, mała grupa klientek. Zważywszy na różnorodność i możliwości produkcyjne właśnie wyroby ekoskórzane mają ogromną przewagę. To natomiast przekłada się na chęć zakupu ze względu na wzornictwo, a nie ze względu na materiał, z którego są wykonane produkty. Ważnym elementem jest też niższa cena.  Również projektanci mają większe możliwości zabawy fakturą i kolorem. Przy nowoczesnej technologi w zasadzie nie ma ograniczeń jak w przypadku toreb skórzanych. Oczywiście torebki ekoskórzane nie są tak trwałe, nie są tak naturalne, nie "pachną skórą", ale to też ma swoje zalety dla wielu pań. Nie każda lubi zapach skóry naturalnej, nie każda życzy sobie jedną torebkę używać przez wiele lat. I jeszcze aspekt związany ze zwierzętami. Nie każda lubi produkt ze skóry naturalnej czytaj skóry zwierzęcej.

  Zapraszamy po torebki damskie do sklepu online TZL.PL

  Po Nasz sklep online z torbami damskimi jest do Waszej dyspozycji  non stop pod adresem www.tzl.pl 

  Gwarantujemy niskie ceny, szybką wysyłkę. Dla chętnych, zamieszkałych w Białymstoku, lub okolicy, a może przebywających w tym mieście czasowo udostępniamy możliwość odbioru osobistego. Oczywiście należy wcześniej to uzgodnić z obsługą sklepu, ponieważ regularnej sprzedaży stacjonarnej nie prowadzimy.

 • Femestage
 • Inne
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Dostawa Pocztą Polską Dostawa InPost Kurier Dostawa InPost Paczkomaty Płatność PayU Płatność BLIK Płatność kartami Visa Płatność kartami Mastercard Płatność kartami Maestro Płatność Visa Checkout
© 2016 - 2024 TZL.PL. Realizacja: COMPUTER GEEKS S.C.