Facebook Pixel

Monnari torebka - 7 faktów o Waszym ulubionym producencie torebek

Opublikowano: 2019-02-20 14:14:09
Kategorie: TZL

Monnari torebka - 7 faktów o Waszym ulubionym producencie torebek

Wiemy, że kochacie torebki od Monnari. Nie od dziś doceniacie je za wygląd oraz wykonanie, ale ile tak naprawdę wiecie o tym producencie? Przedstawiamy Wam siedem najważniejszych faktów z życia i działalności firmy.

1 Monnari to polska firma

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Monnari jest polską firmą. Swoją siedzibę oraz zakłady produkcyjne ma na terenie Łodzi. Ich główna działalność to projektowanie i sprzedaż odzieży damskiej, jednak oferta jest stale poszerzana o dodatki – biżuterię, torebki, obuwie.

Monnari zadebiutowało w 1998 roku. Niestety historia nie zawsze była usłana różami. W 2009 roku rozpoczął się kryzys, jednak firmie udało się z niego wybrnąć.

2 Wielkie wejście na rynek

Monnari na polski rynek weszło z przytupem. Marce już od początku udało się narobić sporo szumu. Osiem lat po debiucie odbyła się prezentacja nowej kolekcji, która zapisała się w historii. Główną modelką prezentującą ubrania i dodatki marki była Claudia Schiffer.

Nawet pomimo kryzysu w 2009 roku Monnari udało się utrzymać swoją pozycję na rynku i swoje miejsce w sercach Polek. Obecnie firma jest jednym z czołowych producentów odzieży damskiej segmentu premium w Polsce.

Ich produkty sprzedaje się nie tylko w sklepach sieciowych, ale również specjalizujących się w ofercie akcesoriów. U nas możecie znaleźć Monnari torebki z najnowszych kolekcji.

3 Projekty dopasowane do każdej kobiety

Pod marką tworzy się przede wszystkim odzież i dodatki dedykowane kobietom po 30 roku życia. Niezależnie od tego, czy mówimy o ubraniu, torebce, czy biżuterii, każdy produkt łączy w sobie elegancką klasykę z nowoczesnością.

Odzież tworzona jest przez profesjonalnych i pełnych pomysłów projektantów z myślą o figurach polskich kobiet. Monnari jest doceniane przede wszystkim ze względu na to, że proponuje ubrania w szerokiej skali rozmiarów od 36 do nawet 52.

Projektanci wiele uwagi poświęcają tworzeniu detali i wykończeniom. Takie działania spotykają się z ogromną przychylnością Klientek. Wszystkie projekty są dostępne w limitowanych seriach. Każda kolekcja jest jedyna w swoim rodzaju.

4 Monnari torebka nie do podrobienia

Każda kolekcja to około 200 modeli unikalnych toreb stworzonych zgodnie z panującymi trendami. Moda z wybiegów jest interpretowana przez pryzmat klasyki, elegancji i ponadczasowości.

Torebki tworzy się z naprawdę dobrej jakości materiałów, a każdy szew wykonuje się z ogromną precyzją. Torebki nie tylko modnie wyglądają, ale przede wszystkim są funkcjonalne, a przecież na tym zależy każdej kobiecie. Ciekawe detale podkreślają styl, jaki prezentują projektanci marki.

5 Pomysłodawca charytatywnej akcji

Firma Monnari zapoczątkowała akcje charytatywną „Dobro jest w Modzie”. Cały dochód ze sprzedaży specjalnej, limitowanej serii koszulek przeznacza się na fundację TVN „Nie jesteś sam”. Przy okazji tej akcji firma nawiązała współpracę z takimi celebrytami jak: Daria Widawska, Dorota Wellman czy Dorota Gardias.

Ponadto firma angażuje się w działalność pro publico bono. Od 2012 roku wspiera UNICEF. Ponadto prowadzi akcję świątecznej sprzedaży toreb, z której dochód przeznacza się na wsparcie Domu Małego Dziecka w Łodzi.

6 Laureat wielu konkursów

Monnari cały czas jest nominowany do nagród nie tylko z zakresu mody, ale i biznesu. Wśród najważniejszych można wymienić Doskonałość Mody – nagroda przyznawana przez magazyn „Twój Styl”, Złoty Laur Klienta, tytuł Marki Wysokiej Reputacji, Solidna Firma, Lider Rynku, Eurolider.

7 Marka fotografowana przez najlepszych

Produkty Monnari już od początku promuje i fotografuje się przez najlepszych. Wśród polskich fotografów zajmujących się kolekcjami Monnari można wymienić: Roberta Wolińskiego, Mateusza Stankiewicza, Zuzę Krajewską, Bartka Wieczorka.

Monnari torebka- jakość ukochana przez Polki

Monnari jest producentem, który na pewno nie osiada na laurach. Cały czas utrzymuje tak samo wysoki poziom jakości. Ich produkty są wykonuje się z dbałością o najdrobniejsze detale. Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną torbę tej marki.

Zobacz nasze propozycje torebek Monnari w sklepie internetowym: http://www.tzl.pl

Podziel się z innymi

Zobacz wszystkie komentarze (2)

Elwira Kos


2019-08-07 18:16:12

Bardzo lubię torebki monnari. Najbardziej za jakość wykonania. Podoba mi się to, że posiadają jasne podszewki, to pozwala na szybsze odnalezienie tego czego szukamy. Wiadomo, że w damskiej torebce można znaleźć wszystko, więc jasna podszewka to ułatwia.Natomiast w listonoszkach monnari cenię pasek w postaci taśmy. Jest bardzo wygodny, polecam.

nika_222


2019-04-26 14:21:18

Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, że Monnari to polskie przedsiębiorstwo. Same fakty bardzo ciekawe. Kupiłam kilka torebek od Monnari na TZL.pl i muszę przyznać, że żadna z nich mnie nie rozczarowała pod względem wyglądu i jakości. Fajnie, że na Waszej stronie można znaleźć tak dużo wzorów torebek od Monnari.

Dodaj komentarz

* Pole wymagane

Dostawa Pocztą Polską Dostawa InPost Kurier Dostawa InPost Paczkomaty Płatność PayU Płatność BLIK Płatność kartami Visa Płatność kartami Mastercard Płatność kartami Maestro Płatność Visa Checkout
© 2016 - 2024 TZL.PL. Realizacja: COMPUTER GEEKS S.C.